Wiedźmin

Wiedźmin 3: Dziki Gon stanowi trzecią część przygód Geralta z Rivii. Podobnie jak we wcześniejszych odsłonach, gra bazuje na motywach twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Fabuła koncentruje się wokół utraconej miłości Geralta, inwazji Nilfgaardu na Królestwa Północy oraz mitycznych łowów.
Aby zdobyć komplet informacji potrzebnych do ukończenia gry w stu procentach, należy zapoznać się z pierwszą częścią przewodnika po świecie gry. Zawiera on m. in. techniki walki z potworami, zasady podróżowania po świecie gry, wykorzystywanie różnych elementów ekwipunku. Przewodnik porusza też sugerowany dobór umiejętności przy wybranej postaci.
W drugiej części poradnika znajdujemy opis przejścia gry wraz z opisem wszystkich lokacji oraz wszystkie dostępne zadania.
W grze dostępnych jest 75 rodzajów potworów (Wyjętych z książek A. Sapkowskiego oraz słowiańskiej mitologii). Zlecenia na nie wpadają Geraltowi przez przypadek np. dzięki podsłuchaniu rozmowy. Przed zabraniem się do roboty bohater zdobywa wiedzę o przeciwniku. Dopóki nie zdobędziemy wystarczającej wiedzy o przeciwniku, może on się okazać praktycznie niepokonanym. Ostatnim etapem realizacji zlecenia jest ujęcie potwora i zgładzenie go.
Ogromny i zróżnicowany świat fantasy może zapewnić graczowi nawet ponad sto godzin rozrywki.

Related articles

Back to Top