Need for Speed

Jedną z popularniejszych gier jest gra Need for Speed. Jest to popularna seria gier wyścigowych. Ukazuje się od 1994 roku. Można w niej spotkać bogatą modyfikację aut, wciągającą fabułę oraz miejską kulturę. 17 marca 2016 roku miała miejsce polska premiera najnowszej części NFS [PC]. Jest to dziewiętnasta odsłona wydawanej przez Electronic Arts. Produkcja jest wynikiem analiz poprzednich części. Zawiera wszystkie najlepsze elementy za które fani pokochali NFS.
Akcja rozgrywa się w Ventura Bay. Zostajemy tam porwani przez grupę nowych znajomych. Odsłaniają oni przed nami świat nocnych wyścigów. Poprzez wykonywanie kolejnych zadań na drodze, wspinamy się na sam szczyt i zostajemy mistrzami kierownicy.
Miasto, w którym się ścigamy daje duże pole do popisu. Długie autostrady, uliczki, ronda, spory teren na którym można wykonywać drifty jest spełnieniem marzeń każdego gracza.
Grając w Need forSpeed oprócz zarabiania pieniędzy zdobywa się również punkty. Odblokowują one sprzęt, winyle itp. Codziennie są inne wyzwania do pokonania. Rozegrane wyścigi można rozgrywać w nieskończoność. Jest to duży plus, który nie pozwala oderwać się od gry.
Dzięki efektom dźwiękowym jak i wizualnym, każdy zapalony gracz będzie wracał do gry w 100 %.

Related articles

Back to Top