Farming Simulator 15

Farming Simulator 15 to szósta już odsłona popularnego cyklu symulatorów rolniczych. Ogólna zasada została bez zmian. Nadal zajmujemy się farmą, zarządzamy nią, a za zarobione pieniądze z uprawy roślin i zwierząt, usprawniamy ją.
Do zadań wykonywanych na farmie należą obsiewanie pól, hodowla zwierząt, kupywanie nowych maszyn i rozwój gospodarstwa.
Nowością jaka pojawiła się na Farming Simulator 15 to wybór dwóch zupełnie innych map. Pierwsza z nich to tereny Skandynawii. Podzielona jest na kilka mniejszych działek. W związku z tym, że jest to teren bardziej zalesiony powstała możliwość nowej działalności czyli wyrębu drewna. Mapka druga to odzwierciedlenie amerykańskich rancz. Miejsca do działania mamy bardzo dużo. Kilkadziesiąt pól, z których większość musimy sobie kupić. Nie brak także nowych budynków, gdzie upłynnić możemy nasze dobra.
Poradnik do gry Farming Simulator 15 zawiera wszelkie niezbędne wskazówki do prowadzenia farmy. Dostępna jest również szczegółowa charakterystyka poszczególnych elementów rozrywki. Znajdziemy tu porady dotyczące rozpoczęcia zabawy. Dokładnie zostały opisane misje oraz dostępne hodowle zwierząt. Szczegółowo przedstawiono uprawy i ich opłacalność.
Gra ta zapewni nam mnóstwo emocji i zabawy na długie godziny.

Related articles

Back to Top